Ofertë!

Adidas Atlete Futbolli – Predator 19.3 Tf J Green

41.97 

-30%

Model për Fëmijë
PREDATOR 19.3 TF J
Stili:EF8220
Ngjyra:Gjelbër

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , , , , , , , , ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

, ,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection