Ofertë!

Reebok Atlete – Realflex Train Rs 2.0 Pink/Blue

13.50 

-70%

Model për Fëmijë
REALFLEX TRAIN RS 2.0
Stili:M47127
Ngjyra:Pembe/Kaltër

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

Brendet: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection