Ofertë!

Martes Atlete – Marigo Jr Navy-Multicolor

13.97 

-30%

Model për Fëmijë
Stili:Outdoor
Ngjyra:Teget/Bardhë/Gjelbër

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,