Ofertë!

Nike Çizme – Manoa Ltr (gs) Mustard/Black

73.60 

-20%

Model për Femra
MANOA LTR (GS)
Stili:BQ5372-700
Ngjyra:Mustard/Zezë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,