Ofertë!

Reebok Atlete – Royal Glide Pink

24.00 

-70%

Model për Femra
ROYAL GLIDE
Stili:CN7320
Ngjyra:Pembe

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection