Ofertë!

Reebok Atlete – Royal Glide Ripple Clip Maroon

19.50 

-70%

Model për Femra
ROYAL GLIDE RIPPLE CLIP
Stili:DV6706
Ngjyra:Vishnje

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection