Reebok Atlete – Royal Alperez Black/Pink

Model për Femra
ROYAL ALPEREZ
Stili:M48339
Ngjyra:Zezë/Pembe

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

Brendet: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection