Ofertë!

Nike Atlete Futbolli – Legend 7 Pro Sg Black/Red

98.70 

-30%

Model për Meshkuj
LEGEND 7 PRO SG
Stili:AQ0429-006
Ngjyra:Zezë/Portokall

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection