Ofertë!

Nike Atlete Futbolli – Phantom Venom Academy Tf Red/Black/Grey/White

60.90 

-30%

Model për Meshkuj
PHANTOM VENOM ACADEMY TF
Stili:AO0571-606
Ngjyra:Kuq/Zezë/Grey/Bardhë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , , , , ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection