Ofertë!

Puma Atlete – Smash V2 L White

44.00 

-20%

Model për Meshkuj
SMASH V2 L
Stili:365215-07
Ngjyra:Bardhë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , , , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,

Super Oferta: No selection