Ofertë!

Reebok Atlete – Classic Leather Tdc Blue

45.00 

-50%

Model për Meshkuj
CLASSIC LEATHER TDC
Stili:BD3233
Ngjyra:Kaltër

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , ,

Brendet: No selection

Materiali: No selection

,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection