Ofertë!

Adidas Atlete – Superstar J Black

48.97 

-30%

Model për Femra
SUPERSTAR J
Stili:FU7713
Ngjyra:Zezë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

, ,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection