Aquawave Peshqir – Menomi Tender Shoots-Dark Grey

18.95 

Unisex
Stili:Not
Ngjyra:Gjelbër

S’ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

,

Ngjyra

Stili

,