Puma Duks – Evostripe Full-Zip Hoodie Dk Black/Mint

75.00 

Model për Meshkuj
Evostripe Full-Zip Hoodie Dk
Stili:673313-51
Ngjyra:Zezë/Mint

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection