Reebok Atlete – Royal Complete Cln 2.0 Navy/Grey

Model për Femra
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Stili:EF6839
Ngjyra:Teget

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , , , ,

Brendet: No selection

Ngjyra: No selection

Stili: No selection

,