Ofertë!

Reebok Atlete – Reebok Xt Sprinter 2.0 White

36.00 

-20%

Model Për Femra
Reebok Xt Sprinter 2.0
Stili:H02855
Ngjyra:Bardhë

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection

Materiali: No selection

, ,

Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection

Stili: No selection

Super Oferta: No selection