Aquawave Syze Noti – Viper Black-Red-Smoky

18.95 

Unisex
Stili:Syza Not
Ngjyra:Zezë/Kuq

Ka stok

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Brendet

,

Ngjyra

Stili