Adidas Trenerka – E 3s T Pnt Sj Gray

Model për Meshkuj
E 3S T PNT SJ
Stili:DQ3079
Ngjyra:Hiri

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Për çdo blerje mbi 30€Kosovë – Transporti Falas
  • Për çdo blerje mbi 50€Shqipëri dhe Maqedoni e Veriut – Transporti Falas
  • Prano produktin brenda 2448h në Kosovë
  • Prano produktin rreth 4-5 ditë në Shqipëri / Maqedoni e Veriut

Informata Shtesë

Madhësia: No selection

, , ,

Brendet: No selection

Gjinia: No selection
Materiali: No selection
Ngjyra: No selection

Përdorimi: No selection
Stili: No selection

,