Rochas L'home

3386460098144
Vellimi100 ml

L'Homme Rochas EDT ka rishpikur kodet e elegancës, duke qenë një aromë moderne me një karakter të ri. Ai bashkon të gjitha aspektet e maskulinitetit dhe gjithashtu shton një prekje të papritur falë aromës së tij orientale fougere. Nëse jeni një burrë i shekullit të 21-të, L'Homme Rochas është aroma juaj.

8450
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Porteti në aromën e një njeriu me karakter, magjepsës, por disi i pakapshëm. Një hesperidium i çuditshëm që mbështjell një harmoni delikate të fredhit dhe notave pikante, ku portokallia e gjakut përzihet me borzilokun dhe fasulen Tonka. Një shpërthim agrumesh në notat e kokës me nuanca të portokallit të gjakut dhe hesperidia pieapple i lënë vendin një bërthame djegëse kardamom. L'Homme Rochas ka një bukuri të drejtpërdrejtë për të, goditëse dhe e dukshme. Një frymë freski aromatike me nuanca qiellore të esencës së barbarozës dhe borzilokut, të ngritura hollësisht nga notat drunore të kokrrave të dëllinjës, forcon aurën misterioze të këtij njeriu. paçuli i shijshëm i mbështjellë me një kombinim të rrallë myshku dhe fasule Tonka

Brendi
Rochas
Vellimi
100 ml
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Vellimi Disponueshmëria Çmimi  
3386460098168
40 ml
i disponueshëm
4550
+
3376460098151
60 ml
i disponueshëm
6595
+
3386460098144
100 ml
i disponueshëm
8450
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj