Sytjena Sportive ADIDAS AEROREACT LS

4065417395381
Promo
Bardhë

Stili:HC5416

1956
2795
Ju kurseni: 8.39
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Sytjena Sportive ADIDAS HC5416 / S
Emertimi: Sutjena Fitnesi Adidas, Origjina: Vietnam, Përmbajtja: 89% Poliester I Riciklueshëm/11% Elastan
Brendi
Adidas
Gjinia
Femra
Madhesia
S
Ngjyra
 Bardhë
Stili
HC5416
Lloji
Sytjena Sportive
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4065417395497
Bardhë M
i disponueshëm
1956
+
4065417395381
Bardhë S
i disponueshëm
1956
+
4065417387720
Pembe M
i disponueshëm
1956
+
4065417387713
Pembe S
i disponueshëm
1956
+
4065417426122
Zezë XS
i disponueshëm
1956
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj