Trenerka Për Skijim BEJO Halvar Jrg

5902786309443
Promo
Pembe

Stili:HALVAR JRG

6695
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Trenerka Për Skijim BEJO Halvar Jrg Hiri / 134
Emërtimi: Pantolla skijimi për fëmijë Bejo, Përmbajtja:Poliester, Origjina: Kinë
Brendi
Bejo
Gjinia
Fëmijë
Madhesia
134
Ngjyra
 Pembe
Stili
Halvar Jrg
Lloji
Trenerka të Poshtme
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786309443
Pembe 134
i disponueshëm
6695
+
5902786309436
Pembe 140
i disponueshëm
6695
+
5902786309429
Pembe 146
i disponueshëm
6695
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj