Trenerka Te Poshtme

196607242957

Promo

Olive

Stili:FD3012-325

5700
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Trenerka Te Poshtme NIKE K Nsw Club Flc Crgo Pnt Lbr FD3012-325 Khaki/Bardhë S
Emërtimi: Çorape Nike: Permbajtja: Pambuk 67% Poliester30% Spandex2% Najllon1% Origjina: Kambogja

Brendi
Nike
Gjinia
Fëmijë
Madhesia
S
Ngjyra
 Olive
Lloji
Trenerka
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
196607242957
Olive S
i disponueshëm
5700
+
196607242759
Zezë S
i disponueshëm
5700
+
196607242988
Olive XL
i disponueshëm
5700
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj