Trenerka NIKE M NSW CLUB JGGR BB

195238903503
Promo
Olive

Stili:BV2671-327

3500
5000
Ju kurseni: 15.00
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Trenerka NIKE BV2671-327 / XL
Emertimi: Tr.Poshtme Nike Origjina: Kambogja Permbajtja: Pambuk80% Poliester20%

Brendi
Nike
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
XL
Ngjyra
 Olive
Stili
BV2671-327
Lloji
Trenerka të Poshtme
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
193147707472
Zezë L
i disponueshëm
6400
+
193147707434
Zezë S
i disponueshëm
6400
+
193147707496
Zezë XL
i disponueshëm
6400
+
193147707519
Zezë 2XL
i disponueshëm
6400
+
193147707458
Zezë M
i disponueshëm
6400
+
193147708134
Kaltër e mbyllur L
i disponueshëm
4960
+
195238903503
Olive XL
i disponueshëm
3500
+
193147708110
Kaltër e mbyllur M
i disponueshëm
4960
+
193147708097
Kaltër e mbyllur S
i disponueshëm
4960
+
193147708158
Kaltër e mbyllur XL
i disponueshëm
4960
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj