Bluzë ADIDAS IB8563

4066745502731
Promo
Pembe

Stili:IB8563

1048
3495
Ju kurseni: 24.47
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Bluzë ADIDAS IB8563 / M
Emërtimi: Maicë, Përmbajtja: 70% Poliester i riciklueshëm/30% Viskozë, Origjina: Kamboxhia
Brendi
Adidas
Gjinia
Femra
Madhesia
M
Ngjyra
 Pembe
Stili
IB8563
Lloji
Bluzë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4066745502731
Pembe M
i disponueshëm
1048
+
4066745502694
Pembe S
i disponueshëm
1048
+
4066745502823
Pembe XS
i disponueshëm
1048
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj