Media

A ju pëlqejnë kostumet verore 2 pjesëshe që kombinojnë elegancën dhe komoditetin në perfeksion të plotë?  Nëse po, ju tashmë keni një ofertë të jashtëzakonshme nga  Melodia Px ! Deri më 4 korrik, ju mund të përfitoni 50% zbritje në kostumet verore 2 pjesëshe për femra, një veshje që do të bëjë çdo dalje tuajën mahnitëse.  Ky...

Kur dielli fillon të ngrohë më fort dhe ditët bëhen më të gjata, është koha për të hequr dorë nga rutina e përditshme dhe për të përshkruar aventura të reja. Vera është periudha e pushimeve, e relaksit dhe e përjetimeve të paharrueshme afër detit. Dhe kur bëhet fjalë për të përgatitur veshjet, aksesorët dhe produktet për këto momente të veçanta, ...

Pasioni për sportin nuk është thjesht një hobi, është një mënyrë jetese. Dhe kur bëhet fjalë për të arritur qëllimet tuaja sportive, të jeni të pajisur me veshjet dhe aksesorët e duhur është thelbësore.  Destinacioni juaj ideal për gjithçka që lidhet me sportin, ka një zbritje të mrekullueshme që nuk duhet t’ju ikë! Filloni udhëtimin tuaj...

Në sektorin e stilit dhe modës për meshkuj, këpucët janë më shumë se thjesht një aksesor; ato reflektojnë personalitetin dhe shijen e tyre. Këpucët e Meshkujve “ELONG DD0105D”, të disponueshme në  Melodia Px , në veçanti, janë një shembull i shkëlqyer i kombinimit të komoditetit dhe elegancës. Të disponueshme në  ngjyrë të zezë...

Në një botë ku stili dhe komoditeti shpesh duken si dy koncepte të ndryshme, Melodia PX sjell një produkt që i bashkon këto dy elemente në mënyrë të përsosur –  Këpucët Ideal Shoes  për femra tani me  – 50% zbritje  deri më  17 Qershor .  Ky model i ri, i disponueshëm në katër ngjyra të mrekullueshme – pembe, bezhë,...

Ke menduar të kalosh netë në natyrë? Ose keni ëndërruar ndonjëherë të përqafoni natyrën e mrekullueshme nën qiejt me yje? Qershori është muaji i kampingut në Kosovë dhe Shqipëri. Për këtë muaj, të gjithë ju që përdorni kodin  #MELODIAKAMPING ,  Melodia Px  ju ofron 20% zbritje. Në këtë sezon të mrekullueshëm të aventurave në...

Një nga aspektet më të rëndësishme të çdo këpuce është komoditeti që ofrojnë. Fëmijët kanë energji të pashtershme dhe kërkojnë gjithmonë të eksplorojnë botën përreth tyre. Për ta ndjekur këtë energji, ata kanë nevojë për këpucë që ofrojnë komoditet maksimal. Atletet  “REEBOK Rush Runner 5 Alt 1”  arrijnë ekuilibrin e përsosur. Me...

Ndërsa presim me padurim ardhjen e verës, presim me padurim edhe rastet e veçanta që ajo sjell – ahengjet e ndryshme familjare, mbrëmjet e shumta shoqërore, eventet promovuese dhe jo vetëm. Pikërisht gjatë këtyre eventeve ne përpiqemi të prezantojmë veten në verisonin më të mirë të mundshëm, duke u ndjerë të sigurt dhe rehat në veshjen tonë. Këtu...

Shfaq 8 faqe tjera
Komentet

Nuk u gjet asnjë postim

Shkruani një shqyrtim