Sandale HI-TEC Erie

5902786021857

Promo

Stili:Erie

3795
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Sandale HI-TEC Erie Black / *
Emërtim: Sandale për femra Hi-Tec, Përmbajtja: Poliestër , Shkumë EVA , Gomë , PU (poliuretani), TPR, Origjina: Kina

Brendi
Hi-Tec
Gjinia
Femra
Madhesia
38
Ngjyra
 Hiri/Kaltër
Stili
Erie
Lloji
Sandale
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj