Këpucë HI-TEC Vilina

5902786154968
Promo
Hiri

Stili:Vilina

5495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Këpucë HI-TEC Vilina Dark Gra / 36
Emërtim: Këpucë sportive Hi-Tec, Përmbajtja: Matriali I jashtëm UP, Mbushja Tekstil , Shtroja Shkumë , Tabani Shkumë EVA, Origjina: Kina

Brendi
Hi-Tec
Gjinia
Femra
Madhesia
36
Ngjyra
 Hiri
Stili
Vilina
Lloji
Atlete
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786154968
Hiri 36
i disponueshëm
5495
+
5902786154975
Hiri 37
i disponueshëm
5495
+
5902786154982
Hiri 38
i disponueshëm
5495
+
5902786154999
Hiri 39
i disponueshëm
5495
+
5902786155002
Hiri 40
i disponueshëm
5495
+
5902786155019
Hiri 41
i disponueshëm
5495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj