Duks IGUANA Monifa W

5902786058112
Promo

Stili:Monifa W

2995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Duks IGUANA Monifa W White Sw / S
Emërtim: Duks për femra Iguana, Përmbajtja: 60% Pambukë 40% Poliestër, Origjina: Kina
Brendi
Iguana
Gjinia
Fëmijë
Madhesia
S
Ngjyra
 Bardhë
Stili
Monifa W
Lloji
Duks
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj