Kostum Sako dhe Pantallona Reaction 7143 Green

8100829500063
Promo

Stili:Short Description

8295
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Kostum Sako dhe Pantallona Reaction 7143 Green / 40
Emërtimi: Kostum Reaction, Përmbajtja: 92% Poliester 8% Elastan, Origjina: Turqi
Brendi
Reaction
Gjinia
Femra
Madhesia
40
Ngjyra
 Gjelbërt
Stili
*
Lloji
Kostum Sako dhe Pantallona
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj