Kuletë Jessica B-5003-L Zezë

Zezë

Stili:B-5003-L

1095
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Kuletë Jessica, Përmbajtja: PVC: 100% Poliester, Origjina: Kinë

Brendi
Jessica
Gjinia
Femra
Madhesia
OS
Ngjyra
 Zezë
Stili
B-5003-L
Lloji
Kuletë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
8380109500001
Zezë OS
i disponueshëm
1095
+
8380109500002
Kaltër OS
i disponueshëm
1095
+
8380109500003
Kaftë e hapur OS
i disponueshëm
1095
+
8380109500004
Krem OS
i disponueshëm
1095
+
8380109500005
Vjollce OS
i disponueshëm
1095
+
8380109500006
Kuqe OS
i disponueshëm
1095
+
8380109500007
Hiri OS
i disponueshëm
1095
+
8380109500008
Pembe OS
i disponueshëm
1095
+
8380109500009
Bardhë OS
i disponueshëm
1095
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj