Gold Carino Woman Trousers Crn31

8080289500083
Pembe e hapur

Stili:CRN3164

995
2895
Ju kurseni: 19.00
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Gold Carino Woman Trousers CRN3164 Rose 42
Emërtim: Pantolla Gold Carino, Përmbajtja: 77% Pambukë 18% Poliester 5% Elastan, Origjina: Turqi

Brendi
Gold Carino
Gjinia
Femra
Madhesia
42
Ngjyra
 Pembe e hapur
Perdorimi
*
Materiali
*
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
8080295000009
Kaltër 38
i disponueshëm
995
+
8080295000011
Kaltër 42
i disponueshëm
2895
+
8080289500083
Pembe e hapur 42
i disponueshëm
995
+
8080289500084
Pembe e hapur 44
i disponueshëm
995
+
8080289500119
Verdhë 38
i disponueshëm
995
+
8080289500120
Verdhë 42
i disponueshëm
995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj