Dio Rise Man Polo Collar Pullove

9020169500228

Stili: DS-2001

1495
1695
Ju kurseni: 2.00
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Dio Rise Man Polo Collar Pullover DS-2001 Indigo
Emërtimi: Bluzë me jakë Polo Dio Rise, Përmbajtja: 50% Pambuk 50% Akril, Origjina: Turqi

Brendi
DioRise
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
XL
Ngjyra
 Kaltër
Perdorimi
*
Materiali
*
Lloji
Bluzë Polo
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj