Gesvages Woman Jeans M-7810

8070249500020
Kaltër e mbyllur

Stili: M-7810

995
2495
Ju kurseni: 15.00
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Gesvages Woman Jeans M-7810 Denim
Emërtim: Xhinse Gesvages, Përmbajtja: 72% Pambukë, 26% Poliester,2% Likër Origjina: Turqi

Brendi
Gesvages
Gjinia
Femra
Madhesia
26
Ngjyra
 Kaltër e mbyllur
Perdorimi
*
Materiali
*
Lloji
Xhinse
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
8070249500020
Kaltër e mbyllur 26
i disponueshëm
995
+
8070249500021
Kaltër e mbyllur 27
i disponueshëm
995
+
8070249500022
Kaltër e mbyllur 28
i disponueshëm
995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj