Trenerka MARTES Lady Mitro

5902786365135
Promo
Zezë

Stili:LADY MITRO

1995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Trenerka MARTES Lady Mitro Zezë / L
Emërtimi: Pantolla për femra Martes Essentials, Përmbajtja:Poliester, Origjina: Birma (Myanmar)
Brendi
Martes Essentials
Gjinia
Femra
Madhesia
L
Ngjyra
 Zezë
Stili
LADY MITRO
Lloji
Trenerka të Poshtme
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786365135
Zezë L
i disponueshëm
1995
+
5902786365128
Zezë M
i disponueshëm
1995
+
5902786365111
Zezë S
i disponueshëm
1995
+
5902786365104
Zezë XL
i disponueshëm
1995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj