ADIDAS Ghost Lite

4057286530086
Promo
Kaltër

Stili:AZ9860

1195
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
ADIDAS Ghost Lite AZ9860 L
Emërtimi: Mbrojtëse të Futbollit Adidas, Origjina: Pakistan, Materiali: 100% Polipropilen
Brendi
Adidas
Gjinia
Unisex
Madhesia
L
Ngjyra
 Kaltër
Stili
AZ9860
Lloji
Aksesorë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4057286530086
Kaltër L
i disponueshëm
1195
+
4057286530055
Kaltër XL
i disponueshëm
1195
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj