Atlete ADIDAS X_Plrphase J

Bardhë

Stili:IF2759

7995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Pj. e epërme:Tekstil,Sintetikë Lidhëset:Tekstil Pj. fundore:Gomë,Sintetikë

Brendi
Adidas
Gjinia
Fëmijë
Madhesia
37 1/3
Ngjyra
 Bardhë
Lloji
Atlete
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4066755056637
Bardhë 37 1/3
i disponueshëm
7995
+
4066755056682
Bardhë 36 2/3
i disponueshëm
7995
+
4066755056705
Bardhë 36
i disponueshëm
7995
+
4066755056644
Bardhë 40
i disponueshëm
7995
+
4066755056668
Bardhë 39 1/3
i disponueshëm
7995
+
4066755056651
Bardhë 38 2/3
i disponueshëm
7995
+
4066755056699
Bardhë 38
i disponueshëm
7995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj