Atlete NEW BALANCE 530

Bardhë

Stili:MR530SG

12000
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emertimi: Atlete New Balance Origjina: Vietnami Permbajtja: 53% Sintetikë , 47% Tekstil

Brendi
New Balance
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
42
Ngjyra
 Bardhë
Lloji
Atlete
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
196432922284
Kaltër e mbyllur 41.5
i disponueshëm
13000
+
196432922291
Kaltër e mbyllur 42
i disponueshëm
13000
+
196432922314
Kaltër e mbyllur 43
i disponueshëm
13000
+
196432922321
Kaltër e mbyllur 44
i disponueshëm
13000
+
194182854862
Bardhë 41.5
i disponueshëm
12000
+
194182854879
Bardhë 42
i disponueshëm
12000
+
194182854893
Bardhë 43
i disponueshëm
12000
+
194182854909
Bardhë 44
i disponueshëm
12000
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj