Atlete NEW BALANCE GAROE

Zezë

Stili:MTGARORB

12000
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emertimi: Atlete New Balance Origjina: Vietnami Permbajtja: 58% Sintetikë + 42% Tekstil

Brendi
New Balance
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
41.5
Ngjyra
 Zezë
Lloji
Atlete
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
197375657479
Zezë 41.5
i disponueshëm
12000
+
197375657486
Zezë 42
i disponueshëm
12000
+
197375657493
Zezë 42.5
i disponueshëm
12000
+
197375657509
Zezë 43
i disponueshëm
12000
+
197375657516
Zezë 44
i disponueshëm
12000
+
197375657523
Zezë 44.5
i disponueshëm
12000
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj