Duks BEJO Neo Kdb

5902786192120
Promo
Hiri

Stili:Neo Kdb

1795
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Duks BEJO Neo Kdb Gray Mel / 116
Emërtim: Duks për fëmijë Bejo, Përmbajtja: 80% Pambukë 20% Poliestër, Origjina: Kina
Brendi
Bejo
Gjinia
Fëmijë
Madhesia
116
Ngjyra
 Hiri
Stili
Neo Kdb
Lloji
Duks
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786192137
Hiri 110
i disponueshëm
1795
+
5902786192120
Hiri 116
i disponueshëm
1795
+
5902786192113
Hiri 122
i disponueshëm
1795
+
5902786192106
Hiri 128
i disponueshëm
1795
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj