Bluzë ADIDAS M Lin Sj T

Kaltër e hapur

Stili:IS1382

2495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Emërtimi: Bluzë Adidas Përmbajtja: 100% Pambuk
Brendi
Adidas
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
XL
Ngjyra
 Kaltër e hapur
Lloji
Bluzë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4066762225545
Gjelbërt XL
i disponueshëm
2495
+
4066762225613
Gjelbërt L
i disponueshëm
2495
+
4066762225514
Gjelbërt M
i disponueshëm
2495
+
4066762225620
Gjelbërt S
i disponueshëm
2495
+
4066766854284
Kaltër e hapur XL
i disponueshëm
2495
+
4066766854338
Kaltër e hapur L
i disponueshëm
2495
+
4066766854369
Kaltër e hapur M
i disponueshëm
2495
+
4066766856653
Kaltër e hapur S
i disponueshëm
2495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj