Bluzë ADIDAS W All Szn Tee

Zezë

Stili:IR8864

2995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Emërtimi: Bluzë Adidas Përmbajtja: 100% Pambuk
Brendi
Adidas
Gjinia
Femra
Madhesia
M
Ngjyra
 Zezë
Lloji
Bluzë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4067887006651
Gjelbërt e hapur M
i disponueshëm
2995
+
4067887006620
Gjelbërt e hapur S
i disponueshëm
2995
+
4067887107112
Zezë M
i disponueshëm
2995
+
4067887107174
Zezë S
i disponueshëm
2995
+
4067887000253
Pembe M
i disponueshëm
2995
+
4067887000284
Pembe S
i disponueshëm
2995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj