Çantë MAGNUM Plover

5902786228515
Promo
Hiri

Stili:Plover

1695
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Çantë MAGNUM Plover/ OS
Emërtim: Çantë beli

 Përdorimi i çantës është i lehtë dhe ergonomik. Ky model ka tre xhepa me zinxhir; xhepi kryesor është i pajisur gjithashtu me një organizator prej rrjetë. 

Materiali: 100% poliestër
Kapaciteti: 2L
Dimensionet: 22 x 14 x 8 cm
Pesha: 0,1 kg
3 xhepa me zinxhir
Rrip i rregullueshëm i belit

 Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Unisex
Madhesia
2L
Ngjyra
 Hiri
Stili
Plover
Lloji
Çantë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786228515
Hiri 2L
i disponueshëm
1695
+
5902786179664
Zezë 2L
i disponueshëm
1695
+
5902786101351
Olive 2L
i disponueshëm
1695
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj