Çantë MAGNUM Sorbelt

5902786228485
Promo
Olive

Stili:Sorbelt

995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Çantë MAGNUM Sorbelt Olive / OS
Emërtim: Çantë beli, Përmbajtja: Poliester, Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Unisex
Madhesia
2L
Ngjyra
 Olive
Stili
Sorbelt
Lloji
Çantë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786228485
Olive 2L
i disponueshëm
995
+
5902786228492
Hiri 2L
i disponueshëm
995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj