Dorëza portieri ADIDAS Pred Gl Trn

Zezë

Stili:IW6280

2495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

100% Poliuretan

Brendi
Adidas
Gjinia
Unisex
Madhesia
10
Ngjyra
 Zezë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4067889925233
Zezë 10
i disponueshëm
2495
+
4067889925141
Zezë 9
i disponueshëm
2495
+
4067889925226
Zezë 8
i disponueshëm
2495
+
4067889925196
Zezë 7
i disponueshëm
2495
+
4067889925172
Zezë 12
i disponueshëm
2495
+
4067889925202
Zezë 11
i disponueshëm
2495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj