Fustan ADIDAS W Bluv

Zezë

Stili:IP2269

3995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

93% Pambuk/7% Elastan

Brendi
Adidas
Gjinia
Femra
Madhesia
XS
Ngjyra
 Zezë
Lloji
Fustan
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4066766258778
Zezë XS
i disponueshëm
3995
+
4066766258761
Zezë M
i disponueshëm
3995
+
4066766258808
Zezë S
i disponueshëm
3995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj