Hellanke ADIDAS G Lin Tig

Zezë

Stili:IC3579

2495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

93% Pambuk/7% Elastan

Brendi
Adidas
Gjinia
Femra
Madhesia
152
Ngjyra
 Zezë
Lloji
Hellanke
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4066752477022
Zezë 152
i disponueshëm
2495
+
4066752476926
Zezë 128
i disponueshëm
2495
+
4066752476889
Zezë 170
i disponueshëm
2495
+
4066752476940
Zezë 164
i disponueshëm
2495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj