Xhaketë ADIDAS BSC HOOD INS J

4065429468950

Promo

Kaltër e mbyllur/Bardhë

Stili:HG6270

7697
10995
Ju kurseni: 32.98
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Xhaketë ADIDAS HG6270 / L
Emërtimi: Xhaket dimri, Përmbajtja: 100% Poliester i riciklueshem, Origjina: Vietnam

Brendi
Adidas
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
L
Ngjyra
 Kaltër e mbyllur/Bardhë
Stili
HG6270
Lloji
Xhaketë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4065429468950
Kaltër e mbyllur/Bardhë L
i disponueshëm
7697
+
4065429469100
Kaltër e mbyllur/Bardhë M
i disponueshëm
7697
+
4065429469094
Kaltër e mbyllur/Bardhë S
i disponueshëm
7697
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj