Kostumë 3 Pjesësh EDGERS TK407/1955-6

Kaltër

Stili:TK407/1955-6

16995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Kostum Sako, Jelek dhe Pantallona Edgers, Përmbajtja: 65% Poliester 33% Viskozë 2% Elastan

Brendi
Edgers
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
50
Ngjyra
 Kaltër
Stili
TK407/1955-6
Lloji
Kostum Sako, Jelek dhe Pantallona
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
2309921674634
Kaltër 50
i disponueshëm
16995
+
2309921674641
Kaltër 52
i disponueshëm
16995
+
2309921674658
Kaltër 54
i disponueshëm
16995
+
2309921674665
Kaltër 56
i disponueshëm
16995
+
2309921674689
Kaltër 60
i disponueshëm
16995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj