Kostumë 3 Pjesësh EDGERS TK407/1967-1

Zezë

Stili:TK407/1967-1

16995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Kostum Sako, Jelek dhe Pantallona Edgers, Përmbajtja: 62% Poliester 35% Viskozë 3% Elastan

Brendi
Edgers
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
50
Ngjyra
 Zezë
Stili
TK407/1967-1
Lloji
Kostum Sako, Jelek dhe Pantallona
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
2309921662105
Zezë 50
i disponueshëm
16995
+
2309921662112
Zezë 52
i disponueshëm
16995
+
2309921662129
Zezë 54
i disponueshëm
16995
+
2309921662136
Zezë 56
i disponueshëm
16995
+
2309921662143
Zezë 58
i disponueshëm
16995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj