Trenerka (pj. e poshtme) ADIDAS M Z.N.E. Pr Pt

4066763313142

Promo

Hiri e hapur

Stili:IN5107

8995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Trenerka (pj. e poshtme) ADIDAS IN5107 / XL
Emërtimi: Trenerka (pj. e poshtme) Adidas Origjina: Indonezia Përmbajtja: 56% Pambuk/40% Poliester i riciklueshëm/4% Elastan

Brendi
Adidas
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
XL
Ngjyra
 Hiri e hapur
Lloji
Trenerka
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4066763313142
Hiri e hapur XL
i disponueshëm
8995
+
4066763316808
Hiri e hapur L
i disponueshëm
8995
+
4066763316884
Hiri e hapur M
i disponueshëm
8995
+
4066763312978
Hiri e hapur S
i disponueshëm
8995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj